Kilka słów o nas

Jesteśmy 3. Trzy mamy – dwie Magdy i Agnieszka. Wszystkie urodziłyśmy w 2019 wspaniałych synków Stasia, Tadzia i Viniego. W zasadzie to przez nich powstało The Slings, ponieważ każda z nas potrzebowała dwóch wolnych rąk z innego powodu. W skrócie połączyło nas macierzyństwo i noszenie w chuście, do której przekonała nas Agnieszka. Jest prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie – 5 dzieci i prawie 10 lat noszenia. Gdy nasze dzieci nie chcą spać lub zwyczajnie potrzebują nas bliżej, wkładamy je do chusty, przytulamy i wracamy do swoich zadań. My to uwielbiamy i nasze dzieci ewidentnie też.

Pomysł stworzenia The Slings powstał, ponieważ przekonałyśmy się, że chusta ratuje nam codzienne życie, ale i bardzo ułatwia podróżowanie z dzieckiem. Bardzo w to wierzymy i postanowiłyśmy podzielić się tym z innymi, zachęcając jak największa ilość rodziców do noszenia. Naszym głównym motto jest “to be limitless”, które dla każdego rodzica może znaczyć coś zupełnie innego. 

Chusty The Slings tworzymy same, zaczynając od unikalnego projektu, dobrania najlepszych jakościowo surowców, czuwania nad najwyższą jakością procesu szycia, aż po maksymalnie estetyczny i ekologiczny proces pakowania. Wszystko w duchu zero waste.

 

Poszukiwanie idealnej tkaniny zajęło nam ponad 8 miesięcy. Rozmawiałyśmy z wieloma producentami lnu w Europie, ostatecznie najwspanialszy materiał znalazłyśmy tu u nas, w Polsce.

Postawiłyśmy na len z różnych względów. Najważniejsze jest to, że jest najbardziej naturalny dla dziecka. Przeczytacie o tym w zakładce „Dlaczego len?”. Ciekawostką jest też to, że nasze chusty posiadają wspaniałe certyfikowane kółka wytwarzane w małej, rodzinnej manufakturze. Było to dla nas bardzo ważne, żeby mieć pewność skąd, pochodzą. Wszystkie chusty testowałyśmy na swoich dzieciach, dzięki czemu mamy pewność, że oddajemy Wam produkt najlepszy z możliwych.

Zapraszamy do naszego świata The Slings!

Sprawdźcie sami, że nie ma milszego doświadczenia niż całkowita bliskość z naszym ukochanym, małym człowiekiem.

Be Limitless The Slings
Odtwórz wideo

Pielęgnacja chust

Aby chusta służyła nam jak najdłużej zalecamy:

Prać w temperaturze 30 stopni

Pranie chusty w temperaturze

30 stopni, na programie delikatnym

Nie wybielać i nie chlorować

Używanie płynów do prania bez optycznych wybielaczy

Nie suszyć w suszarce

Suszenie naturalne bez użycia suszarki mechanicznej

Prasowanie

Prasowanie po wysuszeniu
(len kocha prasowanie)