Darmowa wysyłka powyżej 400zł

Zwroty i reklamacje

Formularz zwrotu

Poniżej znajduje się formularz zwrotu – prosimy o wypełnienie i odesłanie go do nas. Na dole strony znajdziesz również formularz zwrotu w wersji PDF – prosimy o dołączenie wypełnionego formularza do paczki z odsyłanym produktem – to usprawni system zwrotu kosztów. Po otrzymaniu formularza oraz zwracanego produktu zajmiemy się zwrotem środków na Twoje konto.

Odstąpienie od umowy/zwroty

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące uprawnienia do zwrotu Produktów.

Robiąc zakupy w Sklepie internetowym The Slings jako Konsument możesz w terminie 14 dni od dnia otrzymania swojego Zamówienia odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny (zwrócić Produkt).

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży, poinformuj nas o swojej decyzji, na przykład przez pismo wysłane pocztą na adres: The Slings spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Leśna 15a, 02-840 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres: hello@theslings.pl

Odstępując od Umowy Sprzedaży, skorzystaj z przygotowanego przez nas wzoru formularza odstąpienia od Umowy Sprzedaży – odeślij do nas wypełniony formularz wraz ze zwracanym produktem.

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedaży zwracamy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, wraz z kosztami dostarczenia Produktu, przy czym w wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki (dostarczenia) dostępnej w Sklepie Internetowym The Slings. Zwrotu płatności za nieużywany Produkt dokonamy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inny sposób zwrotu. W każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z zwrotem płatności za Produkt.

Informujemy, że możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Prosimy odesłać lub przekazać nam Produkt niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży.

Zwróć uwagę na odpowiednie zabezpieczenie Produktu przed uszkodzeniem w przesyłce. Zwracany Produkt nie może nosić znamion użytkowania. Zwracając Produkt ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu Produktu. Prosimy o nie przesyłanie do nas przesyłek „za pobraniem” oraz przesyłek na koszt odbiorcy.

Reklamacje towarów zakupionych w sklepie The Slings

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące reklamacji Produktów z tytułu rękojmi.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Ci Produktów wolnych od wad. Jeżeli w ciągu 2 lat od wydania Produktu zostanie stwierdzona wada możesz złożyć reklamację (rękojmia). Reklamację możesz przesłać na piśmie na adres The Slings spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Leśna 15a, 02-840 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres: hello@theslings.pl z dopiskiem „Reklamacja”.

Dla sprawnego przebiegu procedury reklamacyjnej, wskazane jest, aby zgłoszenie reklamacji zawierało w szczególności:
● imię i nazwisko,
● adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu
● datę nabycia towaru,
● rodzaj reklamowanego towaru,
● dokładny opis wady oraz datę jej stwierdzenia,
● Twoje żądanie, a także preferowany przez Ciebie sposób poinformowania o sposobie rozpatrzenia reklamacji (np. za pośrednictwem poczty elektronicznej).

Wraz ze zgłoszeniem reklamacji dostarcz nam wadliwy Produkt oraz dowód jego zakupu.

Dla ułatwienia procesu przygotowaliśmy dla Ciebie formularz reklamacji, z którego możesz skorzystać.

Zwróć uwagę na odpowiednie zabezpieczenie Produktu przed uszkodzeniem w przesyłce. Prosimy, aby reklamowany Produkt był czysty i suchy.


Pobierz formularz odstąpienia
od umowy The Slings (.pdf)


Pobierz formularz odstąpienia
od umowy The Slings (.doc)


Pobierz formularz
reklamacyjny The Slings (.pdf)


Pobierz formularz
reklamacyjny The Slings (.doc)

Pielęgnacja chust

Aby chusta służyła nam jak najdłużej zalecamy:

Prać w temperaturze 30 stopni

Pranie chusty w temperaturze

30 stopni, na programie delikatnym

Nie wybielać i nie chlorować

Używanie płynów do prania bez optycznych wybielaczy

Nie suszyć w suszarce

Suszenie naturalne bez użycia suszarki mechanicznej

Prasowanie

Prasowanie po wysuszeniu
(len kocha prasowanie)