Zwroty i reklamacje

Formularz zwrotu

Poniżej znajduje się formularz zwrotu - prosimy o wypełnienie i odesłanie go do nas. Na dole strony znajdziesz również formularz zwrotu w wersji PDF - prosimy o dołączenie go do paczki z odsyłanym produktem - to usprawni system zwrotu kosztów. Po otrzymaniu formularza oraz zwracanego produktu zajmiemy się zwrotem środków na Twoje konto.

Odstąpienie od umowy/zwroty

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące uprawnienia do zwrotu Produktów.

Robiąc zakupy w Sklepie internetowym The Slings jako Konsument możesz w terminie 14 dni od dnia otrzymania swojego Zamówienia odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny (zwrócić Produkt).

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży, poinformuj nas o swojej decyzji, na przykład przez pismo wysłane pocztą na adres: Bis Media, ul. Rysia 6, 87-800 Włocławek, lub pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

Odstępując od Umowy Sprzedaży, skorzystaj z przygotowanego przez nas wzoru formularza odstąpienia od Umowy Sprzedaży - odeślij do nas wypełniony formularz wraz ze zwracanym produktem.

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedaży zwracamy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, wraz z kosztami dostarczenia Produktu, przy czym w wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki (dostarczenia) dostępnej w Sklepie Internetowym The Slings. Zwrotu płatności za nieużywany Produkt dokonamy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inny sposób zwrotu. W każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z zwrotem płatności za Produkt.

Informujemy, że możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Prosimy odesłać lub przekazać nam Produkt niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży.

Zwróć uwagę na odpowiednie zabezpieczenie Produktu przed uszkodzeniem w przesyłce. Zwracany Produkt nie może nosić znamion użytkowania. Zwracając Produkt ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu Produktu. Prosimy o nie przesyłanie do nas przesyłek „za pobraniem” oraz przesyłek na koszt odbiorcy.

Reklamacje towarów zakupionych w sklepie The Slings

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące reklamacji Produktów z tytułu rękojmi.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Ci Produktów wolnych od wad. Jeżeli w ciągu 2 lat od wydania Produktu zostanie stwierdzona wada możesz złożyć reklamację (rękojmia). Reklamację możesz przesłać na piśmie na adres Bis Media, ul. Rysia 6, 87-800 Włocławek lub pocztą elektroniczną na adres: [email protected] z dopiskiem "Reklamacja".

Dla sprawnego przebiegu procedury reklamacyjnej, wskazane jest, aby zgłoszenie reklamacji zawierało w szczególności:

  • imię i nazwisko,
  • adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu
  • datę nabycia towaru,
  • rodzaj reklamowanego towaru,
  • dokładny opis wady oraz datę jej stwierdzenia,
  • Twoje żądanie, a także preferowany przez Ciebie sposób poinformowania o sposobie rozpatrzenia reklamacji (np. za pośrednictwem poczty elektronicznej).

Wraz ze zgłoszeniem reklamacji dostarcz nam wadliwy Produkt oraz dowód jego zakupu.

Dla ułatwienia procesu przygotowaliśmy dla Ciebie formularz reklamacji, z którego możesz skorzystać.

Zwróć uwagę na odpowiednie zabezpieczenie Produktu przed uszkodzeniem w przesyłce. Prosimy, aby reklamowany Produkt był czysty i suchy.

Pobierz formularz odstąpienia
od umowy The Slings (.pdf)

Pobierz formularz
reklamacyjny The Slings (.pdf)

Pielęgnacja chust

Aby chusta służyła nam jak najdłużej zalecamy:

Pranie chusty w temperaturze

30 stopni, na programie delikatnym

Używanie płynów do prania bez optycznych wybielaczy

Suszenie naturalne bez użycia suszarki mechanicznej

Prasowanie po wysuszeniu
(len kocha prasowanie)