Otulamy (z) miłością – ABC naszych otulaczy

Otulacz jako produkt w The Slings powstał na potrzeby nas samych. Szukałyśmy sposobu na ułatwienie usypiania naszych dzieci. Czegoś jak ulubiony kocyk każdego malucha, ale trochę bardziej nieoczywistego. Tak narodził się pomysł stworzenia otulacza Burrito Baby. Produktu, który na maksa ułatwi niejedno macierzyństwo!

Od niedawna do naszej oferty wskoczyły również czapeczki, które są idealnym uzupełnieniem każdej listy wyprawkowej!

Zacznijmy od podstaw – czyli step by step tego, jak tworzymy nasze otulacze. 


Otulacze zaprojektowałyśmy same, od zera. Szukałyśmy idealnego materiału i postawiłyśmy na organiczną bawełnę. To oddychająca, miękka, naturalna i elastyczna tkanina. Bezproblemowo zawijamy w nią dziecko, wiążemy koniec i pozwalamy mu na głęboki, komfortowy i bezpieczny odpoczynek. 

Z typowo technicznej strony – nasze otulacze to spore kwadraty o wymiarach 120cm x 120cm. Są elastyczne i cudownie dopasowują się do malucha. 

Niezmącony, spokojny sen dziecka – misja otulacza


Głównym zadaniem tego produktu jest ułatwienie rodzicom usypiania malucha. Tak po prostu. Szczerze mówiąc, same jesteśmy pełne podziwu i nie wychodzimy z zachwytu, gdy myślimy o tym, jak nasza otulacze wzorowo zdają każdą próbę. Widzimy to na swoich dzieciach, na zdjęciach podesłanych od klientek, na podstawie pozytywnych wiadomości i komentarzy od Was. To naprawdę działa! 

Otulanie jest czynnością, która (obok noszenia oraz karmienia) jest kluczową, przy noworodku. Pierwszym krokiem po porodzie jest dokładne i ciasne otulenie malucha. Jaki jest tego powód? Nowonarodzone dziecko potwornie tego potrzebuje! 

Otulacz pozwala mu na ciepło, ścisk – na warunki, które znał zanim pojawił się poza brzuchem mamy i do których przywykł przez ostatnie 9 miesięcy. Dlatego tak bardzo chcemy uświadomić Wam, że otulacz jest kluczowym elementem 4 trymestru (na naszym Instagramie wyjaśniamy dogłębnie ten temat). Otulone maluchy zasypiają szybciej, śpią dłużej i nie przebudzają się przy ruchu własnego ciała. 

Dajemy słowo – Twój bobas pokocha ten produkt.

A co później? Otulacz może stać się jego ulubionym i nieodkładalnym kocykiem – pomysłodawcami tego pomysłu są nasze własne dzieci, które z otulaczami się absolutnie nie rozstają!

Wiązanie w czterech prostych krokach


Powyżej możesz zobaczyć naszą grafikę – instrukcję wiązania otulaczy, którą dostaniesz również w formie fizycznej przy każdym zamówieniu tego produktu.

To proste „step by step”. Wiązanie otulacza zajmuje dosłownie dwie minuty, a Tobie pozwala nawet na kilka godzin relaksu i odpoczyku, podczas, gdy maluch rozkoszuje się głębokim i spokojnym snem. 

Na naszym Instagramie znajdziesz również mnóstwo tutoriali, filmików i porad. Masz pytanie? Odezwij się do nas, na pewno znajdziemy rozwiązanie! 😉

Ułatwiamy rodzicielstwo! #limitlessparenthood

Poznaj naszą ofertę

Wybierz wzór dla swojego dziecka!

Otulacze & czapeczki

Dostępne w 6 różnych wariantach
Sprawdź sama!

Newsletter

Zapisz się na naszą listę i zyskaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie! 

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrypcję newslettera za darmo.

Pielęgnacja chust

Aby chusta służyła nam jak najdłużej zalecamy:

Prać w temperaturze 30 stopni

Pranie chusty w temperaturze

30 stopni, na programie delikatnym

Nie wybielać i nie chlorować

Używanie płynów do prania bez optycznych wybielaczy

Nie suszyć w suszarce

Suszenie naturalne bez użycia suszarki mechanicznej

Prasowanie

Prasowanie po wysuszeniu
(len kocha prasowanie)